Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар Укр.літ
Вебінар Астрономія
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Досягнення Академії
Досвід роботи, досягнення у підвищенні кваліфікації з 2003р. у Національних та Міжнародних виставках PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою

Свій досвід роботи й досягнення у галузі підвищення кваліфікації педагогічних працівників та науково методичного супроводу розвитку освіти регіону КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з 2003 року представляє на Національних та Міжнародних виставках:

 

1. Міжнародна виставка-форум «Інноватика в сучасній освіті» (м. Київ):

2004 рік – диплом за вагомий внесок у розвиток освіти України.

2005 рік – диплом за активну інноваційну діяльність по модернізації національної системи освіти, почесне звання «Лауреат конкурсу» у номінації «Інноваційні технології навчання».

2006 рік – диплом за розробку і впровадження у навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій, почесне звання Лауреата конкурсу в номінації «Інновації у післядипломній освіті дорослих», звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України.

2007 рік – диплом за розробку і впровадження у навчально-виховний процес інноваційних педагогічних технологій, почесне звання «Лауреат конкурсу» у номінації «Інновації у післядипломній освіті дорослих».

2008 рік – диплом за розробку і впровадження освітніх технологій у навчально-виховний процес, почесне звання «Лауреат конкурсу» у номінації «Інновації в управадженніі інформаційно-комунікаційних технологій в освітню практику» за створення системи моніторингу якості освіти на регіональному рівні.

2009 рік – найвища нагорода виставки – почесне звання лауреата конкурсу в номінації «Науковий супровід педагогічних інновацій в освіті», дипломом за розробку і упровадження інноваційних педагогічних технологій.

2010 рік – найвища нагорода виставки – почесне звання лауреата конкурсу в номінації «Інноватика у науково-методичній роботі інститутів післядипломної педагогічної освіти», золота медаль, дипломом за активну участь в освітній інноваційній діяльності.

2011 рік – золота медаль диплом виставки.

2012 рік – золота медаль диплом виставки.

2014 рік – диплом І ступеня та відзнака.

2015 рік – диплом І ступеня та відзнака, почесний диплом.

2016 рік – диплом лауреата І ступеня та відзнака. Лауреат конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс».

 

2. Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» (м. Київ):

2010 рік – Гран-Прі «Лідер післядипломної педагогічної освіти України», диплом за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти.

2011 рік – почесна нагорода та диплом за високі показники у рейтинговому виставкому конкурсі за напрямом «Наукова діяльність і підготовка науково-педагогічних кадрів».

2012 рік – золота медаль, диплом виставки.

2013 рік – золота медаль, дипломом за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

2014 рік – нагорода «Лідер міжнародної діяльності».

2015 рік – «Гран-прі» і диплом «Лідер післядипломної освіти України».

2016 рік – золота медаль, диплом виставки.

 

3. Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні» (м. Київ):

2005 рік – диплом за високі досягнення в педагогічній і науковій діяльності, за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти.

2006 рік – золота медаль у номінації «Інновації моніторингу якості освіти», диплом за вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти, почесне звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України.

2007 рік – срібна медаль у номінації «Національна мережа шкіл сприяння здоров’ю – стратегічний напрям розвитку освітнього середовища», диплом «За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу», почесне звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну науково-педагогічну діяльність по інноваційному розвитку освіти України.

2008 рік – срібна медаль, диплом у номінації «Школа майбутнього – стратегічний напрям розвитку освітнього середовища»

2013 рік – золота медаль та диплом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України.

 

4. Відзнаки Міністерства освіти і науки України:

2003 рік – Подяка Міністерства освіти і науки України за надання науково-методичної допомоги навчальним закладам області та якісну організацію фахової експертизи конкурсних робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров'ю.

2008 рік – Подяка Міністерства освіти і науки України за організацію та змістовне проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу «Початкова школа ХХІ століття».

2009 рік – Грамота Міністерства освіти і науки України за високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до реалізації завдань державної сучасної політики в галузі освіти та з нагоди 70-річчя з дня заснування закладу.

 

5. Інші відзнаки КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»:

2004 рік – Почесна Грамота Харківської обласної державної адміністрації за вагомі досягнення у розбудові національної системи освіти в регіоні та з нагоди 65-річчя від заснування Інституту.

2009 рік – Почесна Грамота Академії педагогічних наук України за вагомі досягнення у розбудові національної системи освіти в регіоні та з нагоди 70-річчя від дня заснування інституту.

2009 рік – Почесна Грамота Харківської обласної організації профспілки «За високі досягнення в педагогічній та науковій діяльності, розробку і впровадження в навчально-виховний процес інноваційних педагогічних технологій, вагомий внесок у розвиток освіти України та з нагоди 70-річчя від дня заснування».

 
Інформаційно-презентаційні матеріали КВНЗ«ХАНО» стосовно найбільш вагомих досягнень і видатних подій PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою

ДОШКІЛЬНА ОСВІТА

Харківська область стала одним з активних учасників Всеукраїнського фестивалю-огляду матеріалів із досвіду роботи вихователів ДНЗ за темою «Україна – рідний край», який у 2015 році проводився вперше. Матеріали на фестиваль представили 24 дошкільні навчальні заклади регіону, переможцем визнано Ізюмський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 13 компенсуючого типу (санаторний) Ізюмської міської ради Харківської області.

 

ЗАГАЛЬНА СЕРЕДНЯ ОСВІТА

У 2015 році вперше організовано роботу літніх мовних таборів у загальноосвітніх навчальних закладах. Усього в Харківській області влітку відкрито 140 таких таборів, у яких навчалося 3584 учні.

З метою забезпечення наступності між ланками дошкільної, початкової та базової загальної середньої освіти в умовах упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти започатковано новий напрям регіональних моніторингових досліджень – моніторинг якості початкової освіти.

 

Учнівські інтелектуальні змагання

Учнівські олімпіади з навчальних предметів

За підсумками Міжнародних олімпіад 2015 року всі 9 учнів м. Харкова, які брали участь у змаганнях, посіли призові місця.

Математика (м. Чіангмай, Таїланд):

Смірнов Денис, учень 11 класу КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради» – золота медаль (учитель – Лисакевич А.В.);

Дубова Софія, учениця 11 класу КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради» – срібна медаль (учитель – Ліфиць С.О.);

Во Динь Тхань Фонг, учень 11 класу КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради» – бронзова медаль (учитель – Щербіна О.С.).

Інформатика (м. Алмати, Республіка Казахстан):

Асландуков Матвій, учень 10 класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради – срібна медаль (учитель – Щербаков О.В.);

Шевченко Ілля, учень 11 класу КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради» – бронзова медаль (учитель – Олійникова Н.В.).

Хімія (м. Баку, Республіка Азербайджан):

Желавський Олексій, учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради – срібна медаль (учитель – Русанова О.К.);

Малащук Андрій, учень 11 класу Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради – срібна медаль (учитель – Кічата О.Є.).

Фізика (м. Мумбаї, Республіка Індія):

Жиленко Тарас, учень 11 класу КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради» – срібна медаль (учитель – Гельфгарт І.М.);

Шумаев Олександр, учень 10 класу КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради» – срібна медаль (учитель – Гельфгарт І.М.).

 

На 49-й Міжнародній Менделєєвській олімпіаді школярів із хімії (м. Єреван, Республіка Вірменія) Україну представляла команда з 8-ми учнів, два з яких – учні Харківщини. Обидва учасники посіли призові місця:

Желавський Олексій, учень 11 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 36 Харківської міської ради Харківської області, виборов срібну медаль (учитель – Русанова О.К.);

Малащук Андрій, учень 11 класу Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області, виборов бронзову медаль (учитель – Кічата О.Є.).

 

У 2014/2015 навчальному році 126 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області взяли участь у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із 19 навчальних предметів – української мови та літератури, російської мови та літератури, англійської мови, німецької мови, французької мови, івриту та єврейської літератури, історії, правознавства, економіки, математики, інформатики, фізики, астрономії, хімії, біології, екології, географії, інформаційних технологій, трудового навчання.

Учнівська команда Харківщини виборола на IV етапі олімпіад 101 диплом І-ІІІ ступенів (80% від загального числа учасників). Це найвищий показник за останні чотири роки. Таким чином, Харківська область підтвердила високу результативність участі в інтелектуальних змаганнях: третій рік поспіль посіла І місце в загальноукраїнському рейтингу.

 

Учнівські турніри

Турнірний рух на Харківщині є дуже популярним і актуальним серед інтелектуально обдарованої учнівської молоді. У 2015 році у фінальних етапах Всеукраїнських турнірів із 13 дисциплін узяли участь 52 команди, які показали високі результати.

Усього команди Харківської області в усіх Всеукраїнських учнівських турнірах вибороли 41 диплом (І місце – 4 команди, ІІ місце – 16, ІІІ місце – 21).

Всеукраїнський турнір юних істориків

І місце – Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце – збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова;

ІІІ місце – збірна команда учнів Дзержинського району м. Харкова, Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради.

Всеукраїнський турнір юних журналістів

ІІ місце – Харківська гімназія № 116 Харківської міської ради;

ІІІ місце – Харківська гімназія № 152 Харківської міської ради, команда Комінтернівського району м. Харкова.

Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців

ІІІ місце – Харківський приватний навчально-виховний комплекс «Вересень».

Всеукраїнський турнір юних хіміків

ІІ місце – Харківський ліцей № 149 Харківської міської ради, Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради;

ІІІ місце – Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».

Всеукраїнський турнір юних математиків

І місце – Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради;

ІІ місце – Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради»;

ІІІ місце – Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».

Всеукраїнський турнір юних біологів

ІІ місце – Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради, Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради;

ІІІ місце – збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова, збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова, Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради».

Всеукраїнський турнір юних географів

ІІ місце – збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова;

ІІІ місце – збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Дзержинського району м. Харкова, збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Орджонікідзевського району м. Харкова.

Всеукраїнський турнір юних економістів

ІІ місце – Харківська гімназія № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради, збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Московського району м. Харкова.

Всеукраїнський турнір юних інформатиків

І місце – Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради (команда ХLV);

ІІ місце – Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради»;

ІІІ місце – Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради (команда MIU-MIU).

Всеукраїнський турнір юних правознавців

ІІ місце – збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Орджонікідзевського району м. Харкова, збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова;

ІІІ місце – Комунальний заклад «Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей міліції» Харківської обласної ради», збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова, збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Фрунзенського району м. Харкова.

Всеукраїнський турнір юних винахідників і раціоналізаторів

ІІ місце – Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради;

ІІІ місце – збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Київського району м. Харкова, збірна команда учнів загальноосвітніх навчальних закладів Дзержинського району м. Харкова.

Всеукраїнський турнір юних фізиків

І місце –Харківський ліцей № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області;

ІІ місце – Комунальний заклад «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради»;

ІІІ місце – Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради, Комунальний заклад «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради», збірна команда Дзержинського району м. Харкова.

Перший Всеукраїнський турнір юних знавців курсу «Фінансова грамотність»

ІІ місце – Харківський ліцей № 141 Харківської міської ради.

 

Учнівські конкурси

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням

Переможці фінального етапу конкурсу – Жмур Діана, учениця Новонадеждинського навчально-виховного комплексу Лозівської районної ради Харківської області (учитель Харибіна Н.М.); Логвіненко Анна, учениця КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» (учитель – Піщуліна Н.О.).

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У фінальному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка стали переможцями 12 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області:

І місце – Савенко Євгеній, учень Чугуївської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 8 з поглибленим вивченням іноземних мов Чугуївської міської ради (учитель Відішева Т.В.); Лузан Поліна, учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 150 Харківської міської ради (учитель Томаз Н.І.); Солодовидченко Світлана, учениця Солоницівської гімназії № 3 Дергачівської районної ради (учитель Бережна Н.В.).

ІІ місце – Завада Марія, учениця Пісочинського колегіуму Харківської районної ради (учитель Сидоренко Л.О.); Сторожко Олександра, учениця Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради (учитель Аршинова І.В.); Валєнков Яніслав, учень Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Первомайської міської ради (учитель Погрецька Л.Я.); Псьота Тетяна, учениця Пісочинського колегіуму Харківської районної ради (учитель Сидоренко Л.О.).

ІІІ місце – Українець Юлія, учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 151 Харківської міської ради (учитель Калашник В.А.); Коваленко Валерія, учениця Харківського ліцею № 141 Харківської міської ради (учитель Дмитрієва К.А.); Ковпенко Єлизавета, учениця Лозівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Лозівської міської ради (учитель Заяць Л.С.); Абу Еслех Діана, учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 123 Харківської міської ради (учитель Кітнюх В.Ф.); Гаркавий Станіслав, учень Харківської гімназії № 83 Харківської міської ради Харківської області (учитель Блінова С.В.).

Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

Уперше за останні 5 років переможцем у фінальному етапі стала Кузьміна Катерина – учениця 8 класу Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.А. Тризни Балаклійської районної ради, яка посіла ІІ місце.

Міжнародний конкурс з українознавства

І місце – Ніконова Анастасія – учениця Балаклійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Балаклійської районної ради (учитель Махаріна Л.М.);

ІІ місце – Савченко Артем, учень Протопопівського навчально-виховного комплексу Дергачівської районної ради (учитель Євсович М.І.).

 

Команда «Енергія життя» Панютинської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 Лозівської міської ради стала двократним призером Міжнародного фестивалю дитячо-молодіжної творчості «Веселка миру» (номінації: «Літературно-музично-спортивна міні композиція «Молодь обирає здоров’я», «Хореографія»).

 

Професійні конкурси для педагогічних працівників

«Вихователь року»

Всеукраїнський конкурс професійної майстерності педагогічних працівників дошкільних навчальних закладів «Вихователь року»

Переможці ІІ етапу – Козлова О.С., музичний керівник КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 28 Харківської міської ради»; Зуєва О.А., вихователь Первомайського ДНЗ (ясла-садок) № 10 «Ромашка» Первомайської міської ради Харківської області.

Всеукраїнський конкурс «Учитель року»

Переможці ІІ (обласного) туру:

‑ у номінації «Українська мова та література» – Гарна С.Ю., учитель Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Барвінківської районної ради;

‑ у номінації «Хімія» – Дігавцова Л.Ю., учитель Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 28 Харківської міської ради»;

‑ у номінації «Образотворче мистецтво» – Коваленко О.В., учитель Красноградського навчально-виховного комплексу (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) № 3 Красноградської районної державної адміністрації;

‑ у номінації «Правознавство» – Проценко А.М., учитель Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради.

У ІІІ (заключному) турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» Дігавцова Л.Ю. посіла ІІІ місце.

 

Виставки-презентації

VI Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2015»

(м. Київ, 12 – 14 березня 2015року)

У номінації «Розробка та упровадження у навчально-виховний процес сучасних систем моніторингу якості освіти» Харківську область представляли 8 навчальних закладів.

Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти» презентував систему роботи за темою «Реалізація регіональної моделі моніторингових досліджень як умова підвищення якості та результативності навчально-виховного процесу», за що отримав найвищу відзнаку – «Гран-прі» і диплом «Лідер післядипломної освіти України».

Золотою медаллю та дипломом нагороджені: Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 73 Харківської міської ради (директор Михайленко Т.В.); Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради (директор Карпова Л.Г.); методичний центр відділу освіти Куп’янської міської ради (завідувач Яценко Г.Ю.);

Срібною медаллю та дипломом – Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради (директор Кіриченко С.В.); інформаційно-методичний центр відділу освіти Харківської районної державної адміністрації (завідувач Пащенко Т.Ф.); Красноградська гімназія «Гранд» Красноградської районної державної адміністрації (директор Пугачова Л.О.);

Бронзовою медаллю та дипломом – Харківська гімназія № 55 Харківської міської ради (директор Дементьєва І.П.).

VІI Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті – 2015»

(м. Київ, 20 – 22 жовтня 2015 року)

У номінації «Інновації у створенні та функціонуванні інформаційно-освітнього середовища навчального закладу» Харківську область представляли 8 навчальних закладів.

Дипломом І ступеня та відзнакою лауреата конкурсу нагороджені: Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти»; Харківська гімназія № 14 Харківської міської ради Харківської області (директор Шкурапет Н.І.); Харківський ліцей № 89 Харківської міської ради Харківської області (директор Кіриченко С.В.); Харківська гімназія № 172 Харківської міської ради Харківської області (директор Уткіна О.А.);

Дипломом ІІ ступеня та відзнакою лауреата конкурсу – Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 78 Харківської міської ради» (завідувач Кізлевич В.В.); Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 280 Харківської міської ради» (завідувач Качура О.С.); Куп’янський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 комбінованого типу Куп’янської міської ради (т.в.о. завідувача Проценко О.В.); Лозівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 6 «Посмішка» Лозівської міської ради (завідувач Колісник В.П.).

За плідну діяльність у формуванні медіа-освітньої грамотності в навчальних закладах Харківського регіону КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відзначено почесним дипломом.

ХХIІ обласна виставка-презентація педагогічних ідей та технологій

На виставку було подано 1 654 роботи педагогічних працівників з усіх районів, міст Харківської області. Дипломами оргкомітету виставки відзначено 923 експонати (І ступеня – 174, ІІ ступеня – 275, ІІІ ступеня – 474).

Обласні тематичні відкриті виставки ефективного педагогічного досвіду

«Освіта Харківщини ХХІ століття»

У 2015 році проведено 3 обласні і відкриті виставки за темами:

1. «Формування правової культури та правових орієнтирів учнів загальноосвітніх навчальних закладів». За результатами відзначено:

дипломом І ступеня – Харківську гімназію № 152 Харківської міської ради; Дергачівський ліцей № 2 Дергачівської районної ради;

дипломом ІІ ступеня – методичне об’єднання вчителів правознавства Красноградського району; Безлюдівський юридичний ліцей імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради;

дипломом ІІІ ступеня – методичне об’єднання вчителів правознавства Валківського району; Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради; Харківську гімназію № 82 Харківської міської ради.

2. «Використання інноваційних технологій навчання хімії як основа формування навичок практичної та експериментальної діяльності учнів». За результатами відзначено:

дипломом І ступеня – методичне об’єднання вчителів хімії Дзержинського району м. Харкова; Малоданилівський ліцей Дергачівської районної ради; Мереф’янський медичний ліцей Харківської районної ради;

дипломом ІІ ступеня – Зідьківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів ім. Г.І. Ковтуна Зміївської районної ради; Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 153 Харківської міської ради;

дипломом ІІІ ступеня – методичне об’єднання вчителів хімії Московського району м. Харкова.

3. «Громадянські та морально-духовні цінності в системі виховної роботи». За результатами відзначено:

дипломом І ступеня – Царедарівський НВК Лозівської районної ради; методичний кабінет відділу освіти Чугуївської міської ради; Лозівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 7 Лозівської міської ради; Роганську гімназію Харківської районної ради;

дипломом ІІ ступеня – Куп’янський НВК № 7 Куп’янської міської ради; Катеринівський НВК Сахновщинської районної ради; методичне об’єднання заступників директорів із виховної роботи Валківського району; методичне об’єднання класних керівників ЗНЗ Дзержинського району м. Харкова; методичний центр управління освіти адміністрації Київського району Харківської міської ради; Таранівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Зміївської районної ради; Наталинський НВК (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ДНЗ) Красноградської районної державної адміністрації; Андріївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 Балаклійської районної ради; Безруківський НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний заклад» Дергачівської районної ради;

дипломом ІІІ ступеня – Більшовицьку гімназію Первомайської районної державної адміністрації; Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 60 Харківської міської ради; Шевченківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 1 Шевченківської районної ради; Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 142 Харківської міської ради; Харківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 31 Харківської міської ради.

 

 
Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою

 


 
Методичний кабінет Шевченківського району PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою

 

 
Відділ освіти Куп'янської міської ради PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою

 


 
Відділ освіти Куп'янської міської ради PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою

 


 
Вчителі Золочівського району PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою

 


 
Обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою

 


 
Відділ освіти Куп'янської міської ради PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою

 


 
Методичний кабінет Зміївського району PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою

 


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 10 з 31
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:



МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов